מהי הדפסת סובלימציה ?

הדפסת סובלימציה זהו תהליך שבו משתמשים בצבע מיוחד בכדי להעביר גרפיקה בצבעים מלאים (תמונה) לתוך מוצרים שמצופים בפולימר. ניתן להדפיס בדרך זו על כל מוצר, פריט, מתנה בהזמנה ורעיון ובתנאי שהם מצופים בפולימר.

התוצאה היא הדפסה באיכות מרשימה, השטח המודפס חלק, מבריק וניתן להבחין בגוונים השונים ובפרטים הקטנים.

איך התהליך עובד ?

האפשרות הראשונה היא שאתם מעצבים ושולחים לנו את התמונה הרצויה להדפסה (יש כמה דרכים- אפשר ומומלץ דרך המייל או דרך דיסק און קי, ולא דרך הוואטסאפ או דרך הרשתות החברתיות אחרות, על מנת לשמר את איכות התמונה שנפגע בהעברה דרך הרשתות הללו).

האפשרות השנייה לביצוע סובלימציה היא פשוט לבקש מהגרפיקאיות המהממות שלנו עיצוב מקצועי! אנחנו מדפיסים את העיצוב המבוקש בגדלים המתאימים למוצר הנבחר על גבי נייר סובלימציה איכותי וכמו כן אנחנו מצמידים את הנייר לפריט ומשבצים במכונה.

המכונה מפעילה לחץ תוך שילוב הטמפרטורה המתאימה עד לחיבור החומר אל הפריט והעברת התמונה.

למי זה מיועד ?

סובלימציה מתאים לכל מי שמעוניין לעצב מתנות עם תמונה אישית ומוצרים מקוריים וכמו כן מתאים למגוון רחב של אנשים – מבני זוג, משפחה, חברים ועוד.

רעיונות שימוש לעשיית מוצרי סובלימציה: ניתן לעצב תמונות הוקרה מיוחדות עם תמונות אישיות, מתנה למסיבות סיום או עיצוב מיוחד להם, מתנה לגני ילדים כדי לחגוג אירוע מיוחד כמו חגים ומועדים, בני זוג שרוצים לפנק את עצמם במתנה לכבוד יום מסוים בשנה, מתנה לבני משפחה לכבוד ימי הולדת או אפילו סתם אם אתם רוצים להעניק מתנה שהם לא ישכחו, מתנות לתנועות נוער, מתנה לחייל או מפקד שמשתחרר מהצבא ועוד – כי אין סוף למי שרוצים לשמח!

דוגמאות:

 

** חושבים על מוצר/ פריט שאינו מופיע בדוגמאות ותרצו להדפיס עליו? צרו קשר איתנו בהקדם ונדאג שתצאו מרוצים!