מדבקות לרכב

מדבקות לרכב ושילוט

מדבקות לרכב, שילוט רכבים ופרסום על רכבים הוא יותר ויותר נפוץ והיתרון הבולט שלו הוא שהרכב הוא כלי פרסום וחשיפה ללא השקעה גדולה. מדבקות לרכב נועדו גם למיתוג חברות והן מודפסות בגדלים שונים ויש אפשרויות שונות לדרך ההדפסה שלהן. היום מיתוג רכבים הוא פופולארי ומקובל מאוד בעסקים השונים והוא חלק מהמיתוג הכולל של החברה. עסקים רבים נוהגים להדפיס מדבקות לוגו לרכב לכל רכבי החברה כדי לשדר מקצועית ואמינות.
אצלנו בכותרות תוכל לקבל מגוון עבודות למיתוג רכבים בעיצוב ייחודי שמתאים במיוחד לך ולעסק שלך!

כל סוגי מדבקות לרכב במקום אחד!

מגוון מוצרי הלוגו לרכב שאנו בכותרות שלטים לעסקים מציעים:

סופר דום לרכבים – אותיות מובלטות ברמת יצרני/יבואני רכב. מוצר איכותי ביותר, בעל העמידות הגבוהה ביותר לתנאי חוץ, ומעניק בולטות יוצאת דופן ללוגו של החברה. טכנולוגיה זו משמשת יצרני ויבואני רכב לצורך דגמים וסמלים, בדרך כלל בצבע ניקל, לרכביהם השונים, שעבר הסבה ומיוצר על ידנו גם לשימושן של חברות, על מנת להבליט את הלוגו שלהן על רכביהן. סופר דום לרכבים ניתן לייצור בכל גוון וצבע, תוך התאמה מדויקת ללוגו של הלקוח.

מדבקה לרכב

מדבקות קריסטל דום לרכבים – מוצר איכותי נוסף של אותיות מובלטות לרכב המיוצר בטכנולוגיה שונה מסופר דום, וגם הוא עושה שהלוגו של החברה יהיה בולט. השוני העיקרי מסופר דום הינו ברמת הגימור של האותיות הבולטות שהינו מעט עגול ו"בועתי" לעומת הסופר דום בעל הגימור בזויות חדות וישרות. קריסטל דום לרכבים ניתן ליצור בכל גוון וצבע, לפי דרישת הלקוח, ובעל עמידות מלאה בתנאי מזג האוויר הישראלי.

מדבקת חיתוך אותיות – מדבקות שטוחות לרכבים החתוכות לפי אותיות הלוגו של הלקוח, ניתנות להדפסה בכל גוון וצבע.

מדבקה לרכב בהדפסה דיגיטלית – מדבקות לרכב המודפסות בדפוס דיגיטלי, שמאפשר התאמה מלאה ללוגו הנדרש. ניתן להדביק על הפח עצמו או על החלון

מגנט לרכב בהדפסה דיגיטלית- המגנט מצד אחד גורם למיתוג הרכב של החברה ומצד שני קל להסרה ולהדבקה חוזרת מבלי לפגוע ברכב ובקלות מירבית.

צרו קשר עכשיו להזמנה או לעיצוב מדבקות לרכב שלכם !