מדבקות טפט רשת לשמשת הרכב וגם לרכב

מדבקות טפט רשת לשמשת הרכבמדבקות טפט רשת לשמשת הרכב הן הרבה יותר מעוד מדבקות לרכב – אלו מדבקות רשת לרכב שבהן הטפט הינו מדבקה העשויה מויניל מיוחד, שהוא קשיח מאד.

המדבקה הזו מחוררת, כלומר עם חורים קטנים, כך שמתאפשר לנהג שדה ראיה מלא, מה שלא פוגע, מפריע או משפיע על יכולת הראיה שלו ובנהיגה עצמה.

המדבקה לא מפריעה כלל ומאפשרת לראות תמונה מלאה כך שבכלל לא תרגישו שיש מדבקה על חלון הרכב!

המדבקות מותאמות לצידי הרכב ובדרך כלל נדבקות שם. רכבים מסחריים רבים עושים שימוש בהדבקת מדבקת רשת לרכבים, מכיוון שזה פרסום אפקטיבי ומצליח כי הרכב נע ממקום למקום ברחבי הארץ – ויחד איתו נע גם הפרסום או המסר השיווקי אותו אתם רוצים לפרסם וגם למכור דרך המדבקה המודבקת על הרכב !

לרשותכם עומדות שתי אפשרויות לשימוש בשירות הדפסת מדבקות טפט רשת לשמשת הרכב למיתוג ופרסום העסק שלכם דרך הרכב:
1. באפשרותכם לעשות הכהה של כלל השמשות ברכב, בשביל מיגון והגנה מהשמש לנוסעים ולציוד שבתוך הרכב. או אפילו בשביל להסתיר ציוד בתוך הרכב כדי למנוע מצב שבו יוכלו "להציץ" לכם אל תוך הרכב.
2. לעשות פרסום על חלונות הרכב- מדבקות טפט רשת לשמשת הרכב הן האפשרות היחידה לפרסום על חלונות הרכב מכיוון שמדבקות רשת לא פוגעות בשדה הראיה של הנהג והשוהים ברכב.

למה להזמין מדבקות רשת אצלנו בכותרות?

אנחנו בכותרות שלטים לעסקים דואגים להדפיס את המדבקה בהדפסה צבעונית ויפה, וגם אם אין לכם עוד עיצוב למדבקה אנחנו נדאג לעצב לכם מדבקה יפה, שיווקית ומושכת.
מדבקות רשת לחלון רכב אותן אנו מדפיסים עמידות כמובן גם לתנאי חוץ שכל מכונית נחשפת אליה, כמו שמש, גשם ואף שטיפה וניקיון של הרכב. כך שהסירו דאגה מליבכם, כי אין צורך לדאוג בכלל !

התקשרו אלינו עכשיו למספר הטלפון שלנו 03-9347188 או שלחו לנו מייל לכתובת  kotarot1@015.net.il ונדאג ללוות אתכם בכל התהליך של הדפסת מדבקות רשת לרכב – מרגע העיצוב עד שתהיו מרוצים ועד רגע הדפסת המדבקה והדבקתה על חלון הרכב !