מדבקות ויניל / חיתוך צורני לפרסום העסק

מדבקות ויניל / חיתוך צורני

מדבקת חיתוך צורני על דלת

מדבקות ויניל / חיתוך צורני הן מדבקות מיוחדות שעשויות מחומר הנקרא O RAFUL. מה שמיוחד כל כך במדבקות ויניל או בשמן השני מדבקות חיתוך צורני זה שהן אינן דוהות בכלל. כמו כן המדבקות עמידות בתנאי חוץ כמו מזג אוויר, נזקי השמש וגם רטיבות.

מדבקות ויניל אלו הן מדבקות מעוצבות בהתאם לצרכים שלנו, כלומר חותכים את המדבקה בצורה כזו שהיא מוסיפה חן אל הדבר אליו היא מודבקת.

איך המדבקה נעשית בצורה צורנית? החיתוך הצורני הוא פשוט תוצאה של מכונה אצלנו בכותרות שלטים לעסקים, מדובר במכונה מדויקת החותכת את המדבקה ע"פ דרישה אישית.

על מה מדביקים מדבקות ויניל / חיתוך צורני?

למדבקות ויניל חיתוך צורני אין הגבלה בגודל שלהן, לצבע או לצורה שלהן, ואפשר לשחק עם הצבעים, הכיתוב, הגרפיקה ולהתפרע עם הדמיון. המדבקות יכולות לשמש למגוון רחב של שימושים כדי לפרסם או למתג את העסק שלנו.
מדבקת חיתוך צורני על ויטרינה

מדבקת חיתוך צורני על ויטרינה

כמו למשל, נעשה שימוש בהדפסת מדבקות ויניל חיתוך צורני כדי להדביקן על ויטרינות, על שולחנות, על ספסלים, על ואזות ועל כלי רכב שונים כמו על רכבים, משאיות, וכמובן שגם על חנויות כחלק ממיתוג משרדי של העסק, עיטור חדרי מגורים, חללים משרדיים ועוד. אפשר גם להדפיס עיצוב שכבר עשיתם או קניתם או עיצוב מתוכנן שלכם.

עוד יתרון חשוב לציין על מדבקות ויניל / חיתוך צורני הוא שמדובר בשיטה מאוד מוצלחת בעלויות נמוכות יחסית למיתוג העסק ופרסומו, וגם לתת לעסק מראה בוגר, רציני, עכשווי ומוערך.
רוצים לשמוע עוד על מדבקות ויניל חיתוך צורני ולקבל פרטים על השירותים הנוספים שאנחנו מעניקים בחנות לעסקים רבים כמו מתנות עם תמונה אישית , הדפסת מדבקות לרכב ועוד?
התקשרו אלינו עכשיו למספר הטלפון שלנו 03-9347188 או כתבו לנו מייל לכתובת  kotarot1@015.net.il ונחזור אליכם מיד עם הצעת מחיר שתתאים לכם כמו כפפה ליד עם כל מה שאתם צריכים למיתוג העסק, לאחר מכן נלווה אתכם מרגע עיצוב המדבקה עד לתהליך ההדפסה שלה וגם נדאג שהיא תודבק יפה – לא נשקוט עד שתהיו מרוצים מהמדבקת ויניל !