מדבקות קריסטל – דום

מדבקות קריסטל – דום (מאנגלית – "כיפה") או בשמן השני מדבקות בועות או סיליקון, הן מדבקות בולטות שמתאימות להדבקה על כל משטח שתרצו, והן משמשות בעיקר כמדבקות פרסום ומיתוג העסק כמו למשל הדבקת מדבקות קריסטל – דום על מוצרים בודדים, בעיקר מוצרי חשמל כמו תנורים או מחשבים, וגם על כלי רכב כמו אופנועים, טרקטורונים וכמובן מכוניות (ראו מדבקות קריסטל – דום לרכב ).

מדבקות קריסטל - דוםמדבקות קריסטל – דום הן מדבקות שעשויות מחומר ויניל, זהו חומר המצופה בחומר שנקרא, כמו שם המדבקה, בקריסטל דום, מה שמעניק למדבקה נפח והבלטה שעוזרת בפרסום ומיתוג העסק כלפי חוץ.

מדבקות לרכב מקריסטל דום עמידות לתנאי חוץ, למזג אוויר, לנזקי השמש, וכמובן גם למים ורטיבות. כך שהמדבקות האלו לא דוהות עם הזמן וגם לא מתקלפות, נשרטות או נהרסות מהשמש. אפשר להדפיס את המדבקת קריסטל דום במגוון צבעים ואפשרויות.
מדבקות אלו מותאמות ומומלצות לשילוט חוץ כזה או אחר שבעלי עסק רוצים להבליט ולהדגיש מסר מסוים כמו למשל הלוגו של העסק, איזה מבצע חדש ומיוחד, שירות מסוים שאנחנו מעניקים ורוצים לקדם ועוד. ניתן להדפיס בכל צבע וגוון שתבחרו ובכל גודל שתרצו.

מה גם שהדפסת מדבקת קריסטל דום היא שיטה יעילה ולא כזו יקרה למיתוג העסק והופכת אתכם ליוקרתיים ונותנת חווית משתמש ונוכחות לעסק שלכם. בנוסף קל מאוד להדביק אותה אפילו באופן עצמאי בפשטות ובקלות.

למה כדאי להזמין מאיתנו מדבקות קריסטל – דום ?

קודם כל, כל לוגו או גרפיקה שתרצו להזמין מאיתנו, מכותרות שלטים לעסקים , תהפוך להיות מושכת ומיוחדת באמצעות הציפוי הקריסטלי והשכבה השקופה המובלטת.

אנחנו בית דפוס מוכר המעניק שירותי גרפיקה ודפוס למגוון רחב של בעלי עסקים ככה שהמעצבות המוכשרות שלנו נגעו ועיצבו לוגואים, גרפיקה, מדבקות ואף מתנות עם תמונה אישית למגוון תחומים ונושאים. אנחנו נעמוד לצדכם מרגע הזמנת המדבקה ועד רגע הדפסת מדבקות והדבקתן.

התקשרו אלינו עוד היום למספר הטלפון שלנו 03-9347188 או כתבו לנו מייל לכתובת המייל kotarot1@015.net.il והמעצבות המוכשרות שלנו בכותרות שלטים לפרסום ידאגו לא לבזבז זמן מיותר ויתחילו מיד בעיצוב מדבקת קריסטל דום מותאמת לעסק שלכם כמו כפפה ליד !