עיצוב כרטיסי ביקור והדפסתם

עיצוב כרטיסי ביקורעיצוב כרטיסי ביקור והדפסתו הוא דבר הכרחי לכל חנות או בעל עסק. כרטיס ביקור משמש הרבה יותר מעוד דרך של הלקוח שלכם ליצור איתכם קשר – הוא מהווה גם תעודת זהות העסק ותורם למיתוג שלו, לשדרוג הרצינות שלכם והעברת המסר אותו אתם רוצים למכור ללקוח.

על הכרטיס ביקור, ממש כמו שלטים לפרסום המותקנים מעל החנות, לפרט את כל הדרכים ליצירת קשר עמכם – כמו טלפון, פלאפון, כתובת מייל, כתובת אתר ואפילו דפים ברשתות החברתיות כמו הפייסבוק.

אנחנו כבר נדאג להבליט את הרעיון שעומד מאחורי העסק או החנות שלכם ונפעל לעיצוב הכרטיס על ידי הדגשת המסר בעזרת צבעים, פונטים, תמונות או לוגואים. צרפו לכל זה את הכישרון של המעצבות המוכשרות בכותרות הדפסת מדבקות וקיבלתם את הכרטיס הביקור המושלם לחנות ולעסק שלכם! לא ננוח עד שתהיו מרוצים.

זה למה שאתם רוצים להדפיס כרטיסי ביקור לעצמכם, עליכם לפנות לבית דפוס דיגיטלי המתמחה לא רק בשלטים ומיתוג העסק ומעניק שירותי גרפיקה ודפוס כמו הדפסת מדבקות לרכב או לחנות, אלא שיודע כיצד לעצב ולהעביר את המסר השיווקי שלכם דרך הכרטיס ביקור.

הזמינו אצלנו עוד היום עיצוב כרטיסי ביקור !

מעוניינים בהדפסה ועיצוב כרטיסי ביקור ייחודיים לעסק שלכם שיעבירו וידגישו את המסר שלכם וימשכו את תשומת הלב של המחזיק בהם?

התקשרו אלינו עכשיו לכותרות שלטים לעסקים למספר הטלפון 03-9347188 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל תהליך ההדפסה, העיצוב וההפקה של כרטיסי הביקור!

ניתן לפנות אלינו גם דרך המייל. שלחו לנו הודעה עוד היום לכתובת האימייל kotarot1@015.net.il ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי מיד עם קבלת ההודעה.

רוצים לקבל מאיתנו ישר הצעת מחיר בהתאם למה שאתם צריכים ומבקשים? מלאו את  טופס הצעת מחיר שבאתר שלנו וקבלו מאיתנו ישירות למייל או לפלאפון הצעת מחיר הוגנת ומותאמת לצרכים שלכם כעסק ולבקשות שלכם למה שיופיע בכרטיס ביקור.

עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ושמרו על קשר! תוכלו לעקוב אחר השירותים המיוחדים שלנו, שירותים חדשים, מבצעים ללקוחות הפייסבוק בלבד, הנחות ועוד הרבה לפני כל השאר. מי שלא שם לא מעודכן!