הדפסת פנקסי קבלות לעסק ועיצוב על ידינו!

הדפסת פנקסי קבלות לעסק הם שירות שלנו בכותרות שלטים לעסקים, בו אנחנו מדפיסים ומעצבים עבורכם קבלה לעסק מיוחדת ומעוצבת עם צרכי העסק שלכם.

הדפסת פנקסי קבלותפנקסי קבלות לעסק הם פנקסים שחייב כל בעל עסק, קטן או גדול, להזמין ולהשתמש בהם, כדי שיהיה ברשותו מסמכים המאשרים קבלת תשלום מלקוח שרכש שירות או מוצר.

קבלות לעסק חייבות להיות מדויקות כמה שיותר ולכלול את כל הפרטים שחייבים להיות בכל קבלה כדי שהיא תחשב לקבלה לכל דבר ומאושרת מבחינת המדינה ומבחינת המס.

הפרטים כוללים מספר סידורי לכל קבלה, שם של בעל העסק או השירות שקיבל את התשלום והחתימה שלו, תאריך הרכישה או הוצאת הקבלה, הסכום המלא של התשלום ותיאור מפורט של מה שנרכש עבור אותו תשלום.

במסגרת שירותי גרפיקה ודפוס שלנו אנחנו כוללים את כל זה ובנוסף גם כוללים בקבלה דברים נוספים אותם מבקש בעל העסק שרוצה קבלות מעוצבות לעסק שלו, בהתאם למה שאפשר להוסיף בקבלה, כדי שהיא תהיה חוקית ונכונה מבחינת מס הכנסה והמדינה.

כמו כן אנחנו דואגים שיהיה מקום לרשום את שם המשלם בבירור עם תיאור של אמצעי התשלום בו הלקוח שילם על השירות או המוצר: בהמחאה, בכרטיס אשראי, בהעברה בנקאית וכו'.

אם התשלום של הלקוח מפוצל לכמה תשלומים, הקבלה תפרט גם את מועדי התשלום ואת הסכום שייפרע בכל אחד מהקבלות כך שאתם יכולים להיות רגועים.

הדפסת פנקסי קבלות לעסק וגם קבלות עושים רק בכותרות!

אפשר להזמין אצלנו בנוסף להדפסת קבלות לעסק גם הדפסת חשבוניות לעסק שלכם, ככה שכל דבר שתרצו בתחום השילוט, הפרסום והשיווק אתם יותר ממוזמנים לפנות אלינו ונצא לדרך מיד בעבודת האפיון, עיצוב וההדפסה!
אתם מוזמנים להתקשר אלינו למספר הטלפון שלנו 03-9347188 או לשלוח לנו מייל לכתובת שלנו שהיא  kotarot1@015.net.il והמעצבות המוכשרות שלנו יחלו מיד בעבודת עיצוב פנקסי קבלות או חשבוניות לעסק שלכם בהתאם לצרכים שלכם כדי שבסופו של דבר תהיה לכם קבלה מסודרת, יפה, רצינית ועסקית !
תוכלו למצוא אצלנו שירותי פרסום נוספים כמו הדפסת מדבקות לרכב, שילוט חוץ או פנים, הזמנות לאירועים ועוד.