עיצוב הזמנות לאירועים, לחתונה ועוד!

עיצוב הזמנות לבר מצווהעיצוב הזמנות לאירועים הוא שירות גרפיקה ודפוס מתבקש שאותו אנחנו חייבים לעשות ברגע שאנחנו מתכננים אירוע, גדול או קטן, משפחתי או לקהל הרחב – הזמנה לאירוע היא דבר הכרחי ברשימת המטלות שאנחנו צריכים לעשות לקראת האירוע.

גם אם היום, בעידן הטכנולוגי הנוכחי, אנשים מזמינים דרך הוואטסאפ או הפייסבוק לאירוע שלהם, וכבר נדמה שלשלוח הזמנות לאירועים עבר מזמן "מן העולם", הזמנות לאירועים עדיין נעשים לכל אירוע ואירוע, מבלי יוצא מן הכלל.

כי גם אם שולחים הזמנה דרך האינטרנט או דרך המייל, עדיין צריכים הזמנה שתהיה יפה, מכובדת, מרשימה, מקורית ומרעננת, שתמשוך את הקורא ותיתן לו חשק בכלל לקרוא אותה, כך הוא יוכל להבין שאם ההזמנה לאירוע כל כך יפה, מיוחדת ומקורית – גם האירוע יהיה שווה ולא יהיה כדאי להפסיד אותו!

אילו הזמנות לאירועים אנחנו מעצבים ?

אנחנו בכותרות שלטים לעסקים  מתמחים בכל סוגי ההזמנות לאירועים ביניהם תוכלו לבקש מהמעצבות המוכשרות שלנו לעצב עבורכם הזמנות לבר מצווה או לבת מצווה, הזמנות לחתונה, הזמנות למסיבת רווקים או מסיבת רווקות, הזמנה לברית או בריתה, הזמנות לימי הולדת, הזמנות למפגשים חברתיים ועוד.

בנוסף תוכלו להזמין אצלנו עוד עשרות שירותי סובלימציה ובהם נדפיס את התמונה שלכם על חפצים או מוצרים שונים כמו למשל מתנות עם תמונה אישית, מתנות בהזמנה, הדפסה על חולצות, מחזיקי מפתחות ועוד.

להלן כמה דוגמאות מתוך הזמנות לאירועים שעיצבנו ללקוחות המרוצים שלנו :

עיצוב הזמנות לבת מצווה עיצוב הזמנות לחתונה עיצוב הזמנות לאירועים

הזמינו עכשיו הזמנה מעוצבת לאירוע שלכם!

אנחנו בכותרות שילוט לפרסום עומדים לרשותכם תמיד בכל תהליך העיצוב ועד ההדפסה של ההזמנות לאירוע שלכם כדי לוודא שאתם מרוצים. העיצוב של ההזמנה יהיה עם רעיון מקורי ומיוחד שיאפיין אתכם ואת האירוע שלכם! צרו איתנו קשר עוד היום ואנחנו מתחייבים להפיק לכם הזמנה שעוד לא הייתה כמותה!

ניתן להשיג אותנו במספר הטלפון 03-9347188 או דרך שליחת מייל לכתובת המייל שלנו  kotarot1@015.net.il ונחזור אליכם בהקדם לכל שאלה, הזמנה או בקשה.

כמו כן אם אתם כבר יודעים מה אתם רוצים להזמין אתם יכולים למלא את טופס הצעת המחיר שלנו באתר ונחזור אליכם ישר עם הצעת מחיר בהתאם למה שרציתם. אפשר למלא את הטופס כאן.