עיצוב כרטיסי ביקור לעסק שלך

עיצוב כרטיסי ביקור מודפסים על נייר עבה, צורתו מלבנית וגודלו המקובל 9×5 ס"מ, ניתן להכניסו לארנק הביקור או לכיס, והוא כולל פרטים מינימליים על בעל בכרטיס.

כרטיס הביקור משמש מנהלים ונושאי תפקיד ייצוגי בארגונים, עצמאיים, עסקים קטנים ובכלל, כיום משמש כרטיס הביקור כמסמך ייצוגי וכתעודת הזהות של בעל בכרטיס, ממש כמו שלט לפרסום או מדבקות לרכב אשר מפרסמות את העסק.

לעתים, משמש כרטיס הביקור את הארגון עצמו, ללא ציון שם של נושא משרה מסוים. כרטיסים אלה נמסרים ללקוחות הבאים לארגון, כחלק משגרת הפרסום וקידום המכירות.

מה היתרונות בכרטיס ביקור?

עיצוב כרטיסי ביקורהכרטיס מהווה מרכיב משמעותי בהצגת הארגון והאנשים הפועלים בו. לכן רבים משקיעים מחשבה רבה ביצירת הכרטיס. השקעה זו יכולה להתבטא בעיצוב הגרפי של הכרטיס, בסוג הנייר עליו יודפס וכמובן במלל.

כל בעל עסק, קטן או גדול, שמכבד את עצמו, מחזיק בכרטיס ביקור אשר מהווה את הפנים של העסק. בעזרת הכרטיס יכול הלקוח לזכור את הפרטים של בעל העסק ולחזור אליו בהקדם כשהוא יזדקק לשירותיו.

כמו כן עוד יתרון עצום שטמון בכרטיסי ביקור הוא שאם יש לכם לקוח מרוצה, הוא יכול לקחת כמה כרטיסי ביקור שלכם ולחלק לחבריו או לבני משפחתו וככה לגרום לעסק שלכם לעבור מפה לאוזן מבלי שתצטרכו לעשות דבר – הכרטיס יעבוד בשבילכם!

צרו איתנו קשר להזמנה, עיצוב והדפסת כרטיסי ביקור!

צרו קשר איתנו בכותרות שלטים לעסקים ונסייע לכם לעצב את הכרטיס המתאים והמושלם ביותר עבורכם ועבור העסק שלכם !

כמו כן הרגישו חופשי להתקשר אלינו למספר הטלפון שלנו 03-9347188 או דרך כתיבת למייל לכתובת המייל שלנו kotarot1@015.net.il והמעצבות המוכשרות שלנו בכותרות יתחילו מיד בעבודת אפיון, עיצוב והדפסת כרטיסי ביקור מעוצבים לעסק שלכם !

אם אתם יודעים כבר מה הכמות של כרטיסי ביקור אותם אתם צריכים, יש לכם אפילו מידות ואתם רוצים לדעת סדר גודל ומחירים – אתם מוזמנים למלא את טופס הצעת המחיר שלנו באתר ונדאג לחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר תפורה בדיוק למידות והבקשות שלכם ככה שנוכל מיד לצאת לדרך !