פליירים עלונים מעוצבים לעסק שלך!

פליירים עלונים מעוצבים לעסקפליירים עלונים מעוצבים לעסק הם אמצעי נהדר לפרסום סוג רב של שירותים, אירועים, עסקים ועוד.

זה יכול להיות רק דף אחד שרוצה בקצרה להביא מידע לקורא על משהו ספציפי בלבד כמו אירוע מסוים, מבצע מיוחד לתקופת זמן מוגבלת או שירות חדש ובלעדי כמו למשל על מתנות עם תמונה אישית. ומצד שני זה יכול להיות תוכן שיווקי וגרפי בעל כמה עמודים מה שלמעשה יהפוך אותו כבר לחוברת לכל דבר.

המטרה שלכם בהזמנת פליירים או עלוני מידע היא לקדם את המכירות שלכם ולהביא לידי אנשים את הידיעה עליכם, שידעו מי אתם ומה אתם מציעים.

המטרה שלנו בכותרות שלטים לעסקים הוא לעצב את העלונים או הפליירים בצורה כזו שהקורא לא יוכל להתעלם מהם ובעזרת עיצוב גרפי יפהפה שימשוך אותם לקרוא ולהתעניין על מה העלון, תוכלו ללכוד את תשומת לבם ולגרום להם לקרוא את מה שכתוב בעלון, שמטרתה היא בעצם לקדם את העסק שלכם!

במה לבחור – חוברת, פוסטר, עלון או פלייר?

העלון יכול להגיע בכל מיני דרכים – או בתור גלויה, בתור חוברת או אפילו בתור פוסטר תלייה על הקיר. כל אלו הן צורות פרסום ושיווק לקהל הרחב המעוניינים להגיע לקהלי יעד חדשים בשיטה הישנה, הטובה והמוצלחת, בניגוד לשיווק באינטרנט או בכלי התקשורת.

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום ולספר לנו איזה שירות או מוצר אתם מעוניינים לקדם, מה תרצו שנעצב לכם ואיך אתם רוצים את זה. ביחד נלווה אתכם כל הדרך מהרעיון המופשט עד לשלב האחרון של הדפסת פליירים עלונים מעוצבים לעסק – כי הכי חשוב לנו בסופו של דבר בכותרות שלטים לפרסום שתהיו מרוצים!

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום בטלפון 03-9347188 או דרך המייל בכתובת kotarot1@015.net.il והמעצבות שלנו יתחילו לעבוד על העלון שיפרסם לכם את העסק לקהל הרחב ולקהלי יעד חדשים שבכלל לא חשבתם עליהם !

אנחנו בכותרות פרוייקטים ושילוט בע"מ מספקים שירותי עיצוב וגרפיקה ברמה גבוהה ונשמח לעזור לכם להציע את שירותכם/ מוצריכם בצורה המרשימה ביותר עד שהלקוח יהיה מרוצה !