שלטים לעסקים

שלטים לעסקים ולפרסום


חברתנו כותרות מייצרת את כל סוגי שלטים לעסקים ומספקת שלטים באיכות לאורך שנים. כל עסק זקוק לשלטים כדי להורות על מיקום והימצאות של העסק.

קשה מאוד יהיה לתאר את חיינו ללא שלטים. בגוש דן ובכל מקום אחר, שלטים הם חלק אינטגראלי בחיינו מכיוון שהשימוש בהם הוא מאוד רחב ונוגע כמעט לכל תחום בחיינו. ללא שלטים בגוש דן או בכל מקום אחר, יהיה בלתי ניתן להשיג חשיפה, ללא שלטים בגוש דן יהיה קשה לפרסם מוצר או חברה.

שלטים בגוש דן מאירים את תשומת ליבנו ומיידעים אותנו לגבי המקום שאליו פנינו מועדות. שלטים בגוש דן אחראיים גם על יצירת האפקט והרושם הראשוני לפני שאנו נכנסים למקום מסוים וכמעט כל מבנה תעשייתי או מסחרי מאובזרים עם שלטים.
בגוש דן ובשאר אזורים בארץ, באזורי התעשייה ובקניונים, בכבישים, ברחובות ובכניסה לחנויות, בכל מקום מקיפים אותנו מגוון אצום של שלטים מעוצבים בסגנונות שונים, אז בוא ננסה להבין למה.

סוגים שונים של שלטים

שלט
כיום קיימים סוגים שונים ומגוונים של שלטים בגוש דן. שלטי ניאון, שלטי פח, שלטים מוארים, שלטים בגוש דן אשר בנויים מאותיות מבניות, שלטי בלדים, שלטים בעלי אותיות פי. וי. סי ושלטים מיוחדים עבור חנויות.
מכיוון שהמגוון הוא עשיר והצרכים עליהם באים השלטים לענות משתנים, חשוב מאוד להתאים את סוג השלט לפי המטרה שעליו למלא.
כך למשל כאשר מדובר על חנויות אשר ממוקמות בתוך הקניונים, קיים סטנדרט אחיד גם בגודל השלטים אשר מותר להתקין וגם בגובה ומיקום בו הם מיועדים להיות מותקנים ויש להתייחס לכללים אלו במהלך תכנון עיצוב וייצור השלט.
מכיוון שקיימים חוקים הנוגעים לתליים שלטים מסחריים, חשוב לא פחות מהתאמת השלט לייעודו, לבדוק גם את החוקיות שלו ואת ההיתרים לתליית השלטים במקום המסוים אליו מיועדים כל השלטים.

שלטים על פי יעוד

שלטים בגוש דן או בכל מקום אחר ניצבים על מנת לענות לצורך כלשהו. ישנם שלטים בגוש דן שמיועדים לפרסום ועל כן הם שולטים ומושכים תשומת לב באמצעות מסר מדויק.
שלטים בגוש דן יכולים גם להיות מיועדים על מנת להכריז כי מדובר על שטח השייך לחברה כלשהי, שלטים מהסוג הזה יהיו גדולים ועשויים מחומרים עמידים במיוחד ועליהם תמיד יופיע הלוגו של החברה.
ישנם שלטי פנים שהם מיועדים לשילוט בתוך החנות לצורך פרטי, כמו למשל שילוט על באיזו קומה ניתן שירות מסויים, שילוט על הדלתות שמעיד מי יושב בחדר ועוד. ישנם שלטים המיועדים לחנויות וגם לאולמות אירועים יש שלטים שנראים ממרחק רב בזכות המיקום המרכזי שהם תמיד תופסים.
שלטי חוץ אשר מיועדים לפרסום חוצות בדרך כלל מגיעים מאובזרים עם מערכת תאורה חכמה ושלטי ניאון משרתים נאמנה כמעט כל מטרה בזכות הבולטות שלהם בשטח.
קיימים גם שלטים מיוחדים עבור בתי קפה ומשרדים אשר מיועדים להיות תלויים בתוך חללים פנימיים, מדובר על שלטים שהסגנון שלהם שונה באופן מוחלט מהשלטים אשר מיועדים להיות מוקמים מחוץ למבנים.

התקנת שלטים לעסקים

חברות אשר מציעות את שירותי ייצור שלטים עם אותיות בנויות ובכל מקום אחר, בדרך כלל מסוגלות גם להציע ייעוץ מקצועי לגבי עיצובו של השלט, לגבי גודלו הרצוי ועובדיהן גם בקיעים בחוקים הנוגעים לתליית השלטים במקומות ציבוריים.

כמו כן, חלק בלתי נפרד משירות אותו מעניקות חברות העוסקות בייצור שלטים בגוש דן הם כמובן שירותי ההתקנה של השלטים אשר ניתנים על ידי אנשי מקצוע ובעזרת הכלים הדרושים לביצוע התקנה בטיחותית.

חברות אשר מייצרות את השלטים יסייעו גם בעיצוב הגראפי שלהם וגם יתקינו את השלט באמצעות מנופים מיוחדים ועבודות סנפלינג במידה וידרשו. מכיוון שעיצוב ייצור והתקנה של השלטים הוא פרויקט מורכב ממספר תהליכים נפרדים שכולם יחד מספקים את השירות הנדרש, מומלץ לפנות לחברה מקצועית אשר לוקחת כל פרויקט שילוט ומבצעת אותו מהתחלה ועד לסיומו המוצלח.

צרו קשר עכשיו עם כותרות שלטים לעסקים בע"מ להזמנה, עיצוב והתקנת שלט לעסק – פנים או חוץ !