שלטים עם אותיות בנויות תלת מימד מוארות

שלטים עם אותיות בנויות תלת מימדשלטים עם אותיות בנויות תלת מימד אלו שלטים שהיתרון הבולט שלהם על פני שלטים לפרסום אחרים הוא שהאותיות הן בנויות על השלט, מה שמבטיח שהשלט יבלוט למרחקים, מה שנותן לו מראה רציני, בולט ויפה ומעצים את החנות בה השלט נמצא.

בנוסף את האותיות הבנויות על השלט אפשר להאיר בעזרת תאורה כך שהאותיות יהיו גם מוארות והן יביאו את אותו אפקט של שיווק ופרסום החנות באור יום, גם בלילה.

להבדיל משירותים אחרים כמו הדפסת מדבקות לרכב , האותיות מיוצרות בתהליך ארוך שבתוכו מותקנת גם תאורה, אך התהליך הזה בסופו של דבר משתלם כי האותיות עמידות למספר רב של שנים ועמידות לתנאי מזג אוויר או שמש, והן מאפשרות מיתוג העסק ויצירת מראה רציני ומוערך לחנות בה השלט מופיע.

שלטים עם אותיות בנויות תלת מימד הם דרך נהדרת לשווק את העסק ולמתג אותו בעזרת האותיות עצמן שבולטות לאנשים בעיניים, מה שמבטיח שהמסר, הלוגו או שם העסק יהיה בולט לאורך כל שעות היממה ולא יחמוק מעיני העוברי ושב אפילו לא לרגע.

הזמינו עכשיו שלטים עם אותיות בנויות תלת מימד !

רוצים לשמוע עוד על שירות הזמנה, הדפסה והתקנה של שלטים עם אותיות בנויות תלת מימד שאנחנו מציעים ללקוחותינו במסגרת שירותי גרפיקה ודפוס של שלטים לעסקים ?

התקשרו אלינו עוד היום למספר 03-9347188 וניתן לכם את כל המידע, הפרטים והמחירים, עד שתהיו מרוצים!

אפשר לפנות אלינו גם דרך האימייל – כתבו לנו מייל לכתובת kotarot1@015.net.il ואנחנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם לכל בקשה, פנייה, שאלה, הצעת מחיר או הזמנת שירות.

ניתן גם לקבל מאיתנו הצעת מחיר ישירות למייל או לפלאפון שלכם, בהתאם לנוחיותכם! כל מה שעליכם לעשות כדי לקבל הצעת מחיר שתתאים בדיוק למה שאתם צריכים ורוצים הוא למלא את טופס הצעת מחיר שבאתר שלנו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי עם הצעת מחיר מותאמת אליכם!

עשו לייק לעמוד הפייסבוק הרשמי של כותרות שלטים לפרסום ועקבו אחר השירותי גרפיקה ודפוס החדשניים שלנו, המבצעים וההנחות ועוד עשרות הפתעות מיוחדות רק ללקוחות וגולשי האתר והפייסבוק. הישארו עם היד על הדופק ושמרו על קשר!